/ Розваги

Розваги


Де цікаво провести вільний час з друзями, коханими чи родиною? Звісно, в ТРЦ «Оазис»! Ми знаємо, як дарувати вам радість та відпочити не тільки весело, а й з користю, аби вихідні запам'яталися на весь тиждень!

У ТРЦ «Оазис» ви можете відпочити всією сім'єю, зробити всі необхідні покупки, зустрітися з друзями, обрати та купити кращу парфумерію, одяг, взуття і техніку. Адже тільки тут в Хмельницькому на вас чекають одночасно й затишні кафе, й великий кінотеатр, і дитяча розважальна зона.

Відпочивай, купуй та розважайся всією родиною в ТРЦ «Оазис»!

Не шопінгом єдиним. Однією з родзинок ТРЦ «Оазис» є надсучасний кінотеатр «Мультиплекс». Біля широких екранів у 4 залах кінотеатру щоденно збираються любителі гарячих кінопрем’єр. Зручні крісла та потужне звукове обладнання зроблять звичайний перегляд фільму по-справжньому видовищним. Для любителів смачного тут функціонує власний бар, де можна запастись щойно зготованим попкорном та напоями. Тож обирай найочікуванішу прем'єру цього року та збирайся в кіно до «Мультиплекс», що розташований в ТРЦ «Оазис».

Інша родзинка торгово-розважального центру – дитяча кімната «Забава». Тут зібрано всі улюблені розваги дітлашні та підлітків: від басейну з кульок до PlayStation. А для матусь є зручне облаштоване місце для пеленання новонароджених та годування груддю. 

Окрім розважальних локацій в ТРЦ «Оазис» систематично проводяться музичні вечори та творчі майстер-класи для діток. Усі традиційні свята супроводжуються яскравою та наповненою концертно-розважальною програмою із залученням кращих музикантів, танцювальних колективів, представників спортивних секцій, акторів та театралів, гумористів. А участь в акціях від ТРЦ дозволяє відвідувачам отримати не лише естетичну насолоду від програми, а й стати власниками цінних призів від самого торгово-розважального центру та партнерів.

Досі не знаєте де цікаво провести вільний час з друзями, коханими чи родиною? Звісно, в ТРЦ «Оазис»! Ми знаємо, як дарувати вам радість та вміємо робити відпочинок не тільки веселим, а й корисним. Все для того, аби час, проведений разом з ТРЦ «Оазис», запам'ятався вам надовго!