/ Про нас

Про нас

Торгово - розважальний центр «Оазис»

ТРЦ ОАЗИС

ТРЦ «Оазис» – найбільший торгово-розважальний центр Хмельницького загальною площею 30 000 м2. На трьох рівнях торгової галереї європейського зразка представлені понад 120 магазинів та відділів як монобрендових, так і мережевих рітейлерів. Унікальне розташування в центрі міста на жвавій трасі міського значення та великий зручний паркінг роблять шопінг в «Оазисі» комфортним й доступним для усіх.

Окрім шопінгу ТРЦ «Оазис» пропонує своїм відвідувачам отримати нові враження від перегляду популярних фільмів у кінотеатрі «Мультиплекс», зарядитися енергією в фітнес-центрі «Шмель», розважитись у дитячій кімнаті «Забава», смачно смачно поїсти у кращих ресторанах, що представлені в зоні фуд-корту, чи придбати продукти у супермаркеті, аби власноруч приготувати вечерю.

Торгово-розважальний центр успішно функціонує з 2008 року. За цей час неодноразово отримував звання «Народний бренд» з істотним відривом від конкурентів, що свідчить про позитивну динаміку розвитку, котру відмічають хмельничани та гості міста. Говорячи статистикою, середній показник відвідуваності у день – 15 000 осіб.

Якщо ви втомилися від міської метушні і хочете потрапити на острівець свіжих вражень – ласкаво просимо до ТРЦ «Оазис»! Чудовий настрій, море позитивних емоцій, знижок та акцій на вас чекає в торгово-розважальному центрі «Оазис» за адресою: м. Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2а. Наші двері відчинені для вас із 10:00 до 21:00 щоденно.