/ / / Столична Ювелірна Фабрика

Столична Ювелірна Фабрика

Столична Ювелірна Фабрика

Телефон: 0-800-300-585

Сайт: https://stolychnashop.com.ua


Фотогалерея



Столична Ювелірна Фабрика - це компанія, яка об’єднує людей закоханих у прекрасне. Історія бренду бере свій початок у 1997 році. Компанія постійно вдосконалювалася і досягла найвищого стандарту якості, як у виробництві, так і в обслуговуванні покупців. За цей час нашими клієнтами стали більше 600 000 чоловік, а модельний ряд прикрас налічує близько 500 000 виробів в асортименті. Ювелірна мережа нараховує більш ніж 100 фірмових магазинів в багатьох містах України.

Три головні принципи компанії - самовдосконалення, висока якість виробів і першокласний сервіс - Столична Ювелірна Фабрика - компанія, що не байдужа до ставлення покупців. Саме для Вас і заради Вас ми ростемо над собою. Любов, яку Ви даруєте нам, є справжнім натхненням.

Нашою основною перевагою є поєднання доступної ціни з високою якістю. І ніякого секрету тут немає. Столична Ювелірна Фабрика працює безпосередньо від виробника. Ми спілкуємося з нашими Клієнтами через фірмові магазини мережі. Це дозволяє встановити чесну, адекватну ціну на ювелірні вироби.

Всі наші прикраси виготовлено із золота 585 проби та срібла 925 проби на власному виробництві Столичної Ювелірної Фабрики в Києві. До кожного ювелірного виробу додається товарний ярлик, що є паспортом виробу і підтверджує його характеристики: на ній вказана вага, проба, дата виробництва прикраси і інша інформація, що підтверджує оригінальність і високу якість продукції.

Постійно оновлюються і поповнюються наші ювелірні колекції, які ми розробляємо керуючись світовими тенденціями моди, новинками ювелірної справи та уподобаннями наших любих Клієнток. Окрім окремих колекцій, є цілий всесвіт унікальних дизайнерських прикрас, що створено в обмеженій кількості і які можна придбати тільки на нашому сайті.

Крокуючи в ногу з часом, компанія йде назустріч своїм покупцям, даючи можливість здійснювати покупки не виходячи з дому. Зручний сервіс інтернет-магазину Столичної Ювелірної Фабрики відповідає нашим високим стандартам обслуговування.

В інтернет-магазині Столичної Ювелірної Фабрики представлені золоті та срібні каблучки, обручки, сережки в різних сучасних стилях. Ми слідкуємо за світовими модними тенденціями і втілюємо їх, додаючи своє бачення. Вишукані підвіси, браслети і кольє з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння зі срібла і золота задовольнять будь-який вибагливий смак. В онлайн-каталозі є прикраси не тільки для дам, але і для чоловіків. Не забудьте заглянути в розділ «Для дітей» - ювелірні вироби з милим і оригінальним дизайном обов'язково сподобаються Вашим дітям. Окрім прикрас, Ви також знайдете срібні ложки, ікони та багато інших красивих і практичних речей.

На сайті представлені унікальні золоті прикраси італійського бренду Francelli – нашого партнера. Вироби італійських майстрів представлені лімітованими колекціями. Francelli – філософія свята в повсякденному житті!

Якщо Ви хочете забронювати будь-яку прикрасу з каталогу інтернет-магазину і забрати її самостійно з фірмового магазину Столичної Ювелірної Фабрики, Вам не потрібно вносити ніякі застави. Це відбувається абсолютно безкоштовно.

Якщо в Вашому місті немає фірмового магазину Столичної Ювелірної Фабрики, Ви можете замовити доставку вподобаного ювелірного виробу Новою Поштою до найближчого відділення або адресну доставку.

Також працює дуже вигідна система прямого обміну золота на нові прикраси. Чесний обмін – це обмін ваги Вашого золота на вагу прикраси 1:1. Тобто Ви не втрачаєте гроші на різниці курсів покупки і продажу золота і даєте нове життя старим прикрасам. Повний обмін або частковий, з доплатою грошима – обирайте як зручно.

Доставляємо Ваші замовлення по всіх містах України, самовивіз реалізований в таких містах: Київ, Харків, Одеса, Хмельницький, Львів, Ужгород, Кривий Ріг, Миколаїв, Кропивницький, Запоріжжя, Черкаси, Чернігів, Вінниця, Полтава, Суми, Тернопіль, Івано-Франківськ , Чернівці, Луцьк та ін.

Столична Ювелірна Фабрика піклується про своїх покупців і надає вічну гарантію на свої ювелірні вироби. Для того, що б скористатися гарантією, необхідно просто зберегти бирку виробу і чек. Безстрокова гарантія включає в себе і абсолютно безкоштовну професійну чистку прикрас. Столична Ювелірна Фабрика - бренд, якому довіряють!

Всі актуальні акції: https://stolychnashop.com.ua/actions/