/ / / KSD Aurum

KSD Aurum

KSD Aurum

Телефон: 0-800-759-569

Сайт: http://aurum.in.ua, https://www.instagram.com/ksd_aurum_jewelry/, https://www.facebook.com/ksdaurum


ФотогалереяКомпанія KSD AURUM - це всеукраїнська мережа мультибрендових ювелірних магазинів. На сьогоднішній день KSD AURUM - це один з найбільших операторів на ринку ювелірних виробів і налічує понад 40 магазинів на території України.
Уважні продавці-консультанти допоможуть вам обрати особливу прикрасу, що вдало підкреслить індивідуальність та неповторність. Можете бути впевнені, що вироби в KSD AURUM мають найвищу якість і надихатимуть вас довгі роки.
У магазинах KSD AURUM представлений великий асортимент виробів класичного і сучасного дизайну, а також ювелірні прикраси з дорогоцінними, напівдорогоцінними та штучним камінням.
Широкий вибір ювелірних аксесуарів не залишить байдужими жінок незалежно від їх стилю та смаку. В KSD AURUM без зусиль можна знайти прикраси для романтичних та мрійливих, для сильних та активних, для веселих та яскравих. Різноманітність сережок, всіляких підвісок, кулонів і каблучок вразить і приємно здивує прихильниць ексклюзивних ювелірних прикрас. У моделях використовуються діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри, гранати, олександрити, цитрини, топази та інші камені, які, безсумнівно, покращать мінливий настрій прекрасних жінок.
Також, в мережі магазинів KSD AURUM представлені аксесуари для чоловіків: персні, браслети, ланцюжки, виконані із золота та срібла.

Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і комфортну атмосферу для зручного вибору ювелірних прикрас.

Ювелірна компанія «KSD AURUM» - різноманітність ювелірної краси!