/ / Розважальні заклади

Розважальні заклади

Де цікаво провести вільний час з друзями, коханими чи родиною? Звісно, в ТРЦ «Оазис»! Ми знаємо, як дарувати вам радість та відпочити не тільки весело, а й з користю, аби вихідні запам'яталися на весь тиждень!

У ТРЦ «Оазис» ви можете відпочити всією сім'єю, зробити всі необхідні покупки, зустрітися з друзями, обрати та купити найкращу парфумерію, одяг, взуття і техніку. Адже тільки тут, у Хмельницькому, на вас чекають одночасно й затишні кафе, й великий кінотеатр, і дитяча розважальна зона.

Відпочивай, купуй та розважайся всією родиною в ТРЦ «Оазис»!

Ваші дітки люблять веселі ігри, цікаві конкурси, всілякі естафети? Тоді приходьте в ТРЦ «Оазис» та відвідайте наші дитячі розважальні заклади. Поки ви переглядатимете фільм, ваші діти знайдуть багато нових друзів та вдосталь награються.  ТРЦ «Оазис» потурбується про ваших діток, аби вони могли з користю і задоволенням провести час на вихідних.

Любите розважатися з друзями? Запальні вечірки, гарна музика та шоу-програми, смачні коктейлі та вишукані страви, караоке, танці та весела компанія  – усим цим ви зможете насолодитися у розважальних закладах нашого центру. А на кіноманів в ТРЦ «Оазис» чекає багатозальний кінотеатр - не пропускайте жодної кінопрем’єри. Акційні пропозиції та поп-корн бар зроблять ваш похід у кіно справжнім святом!