/ / / TOM TAILOR

TOM TAILOR

TOM TAILOR


ФотогалереяTOM TAILOR - це німецька марка одягу з 50 річною історією.

Магазин TOM TAILOR - це можливість залишатися стильним і модним, не витрачаючи час на походи по магазин. У нас є все, що може знадобитися людині, яка бажає залишатися в тренді.

Німецька компанія TOM TAILOR спеціалізується на випуску ліній одягу в стилі casual, призначених для жінок, чоловіків і дітей. Колекції бренду орієнтовані дизайнерами на різну вікову категорію, а їх виробництво грунтується на принципі швидкої моди. Така концепція бренду дозволяє випускати одяг середнього цінового сегмента, доступну кожній людині.

Сьогодні німецька компанія представляє собою велику корпорацію TOM TAILOR Group. Принцип швидкої моди fast-fashion дозволяє оновлювати колекції одягу у фірмових магазинах буквально кожні дві-три тижні. Магазини бренду відкриті в 53 країнах, в яких представлена доступна за вартістю одяг для всієї родини.

Одяг TOM TAILOR підходить для прогулянок по місту, виходу на роботу або в молодіжний вечірній клуб. Марка користується особливою популярністю у європейців і має велику аудиторію шанувальників різного віку.

Головний упор творці одягу роблять на максимальний комфорт і зручність повсякденних речей. Моделі бренду відрізняє простота, витонченість, стильність і хороше німецьке якість.

Ласкаво просимо в офіційний магазин TOM TAILOR в ТРЦ Oazis