/ / / Ягуар

Ягуар

Ягуар

Телефон: +38 (067) 684 66 57; +38 (068) 065 32 86

Сайт: www.jaguarshop.com.ua


ФотогалереяПереважає думка, що чоловіки не надто уважні до свого гардеробу, адже головними їх вимогами  до одягу є комфортність, універсальність та практичність. Однак у чоловіків також присутнє непереборне бажання подобатись жінкам, тому грамотний вибір одягу це далеко не останній елемент  запоруки підвищеної жіночої уваги.  У сучасному світі чоловіки вміють одягатись та дотримуються модних тенденцій. Тому мережа «Ягуар» пропонує своїм покупцям втілення чоловічої елегантності - одяг провідних європейських брендів, таких як Eduard Dressler, Bugatti, Gardeur ,Carl Gross, Eterna, Olymp, Roy Robson.

В наших магазинах ви зможете підібрати різноманітні класичні або яскраво оригінальні аксесуари, такі, як краватки, запонки, ремені, шпильки до краватки і т.д. Вони беззаперечно доповнять або ж підкреслять Ваш стиль та образ.

Мережа магазинів «Ягуар» сприймає чоловічу частину людства виключно, як витончених шанувальників моди. Ми намагаємось підтримати в чоловіках прагнення  виглядати бездоганно за будь-яких життєвих обставин, тому робимо все, щоб Ви залишились приємно здивовані шоппінгом.

Соц. мережі:

www.facebook.com/shopjaguar

www.instagram.com/jaguar_shop_clothes

www.youtube.com/channel/UC-xhgTRYc_jcncfEV4_YHXw?view_as=subscriber

E-mail: jaguarclothes@gmail.com