/ / / Ябко

Ябко

Ябко


ФотогалереяКращий магазин техніки Apple та аксесуарів - це ЯБКО! Той самий відділ, де придбати iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch легко і просто.
Ябко - магазин електроніки та техніки Apple, де ви отримаєте офіційну гарантію від виробника та безкоштовну доставку, у разі замовлення. У нас завжди діють акції, знижки та розпродажі, а ще - Ви будете приємно здивовані лояльною ціновою політикою, бонусними програмами, наявністю подарункових карт та великим спектром додаткових послуг.

У нас Ви зможете придбати будь-які моделі техніки Apple за різними характеристиками та кольоровою гамою.
Також ми здійснюємо сервісне обслуговування усіх видів техніки Apple, використовуючи виключно оригінальні запчастини від виробника.
Широкий асортимент і доступні ціни на оригінальну продукцію Apple дають Вам можливість обрати для себе новий iPhone або ж кастомний MacBook. Аксесуари у нас теж на будь-який смак: оригінальний Silicone Case, захисне скло та плівка, чохол-батарея чи павербaнк - кожен знайде щось корисне для себе.

Аби підкреслити Ваш індивідуальний стиль - доможемо підібрати годинник Apple Watch.

Ми не обмежуємось лише новою техікою, маємо в наявності вживану техніку в ідеальному стані. А додаткова гарантія від магазину поширюється не лише на нові пристрої, а й на вживану техніку.

Окрім того, ми забезпечуємо безкоштовну діагностику пристроїв, якісний сервіс та професійний ремонт.
За технікою Apple - лише у Ябко!