/ / Кінотеатри

Кінотеатри

Усім відомо, що похід до кінотеатру великою компанією – це чудовий відпочинок з друзями. А похід до кінотеатру у ТРЦ "Оазис"– це подвійна насолода! Адже саме тут комфортні зали, цікаві фільми та смачний попкорн зроблять ваш кіноперегляд яскравим і незабутнім.

Великий чотирьохзальний кінотеатр обладнаний за останнім словом техніки: тут нове і сучасне кінопроекційне, звукове, освітлювальне й супутнє обладнання, зручні крісла та високий рівень безпеки. А в барі кінотеатру на вас чекають різноманітні напої та закуски, якими ви зможете насолодитися як під час перегляду фільму, так і після сеансу.

Влаштувати шопінг, піти в ресторан, подивитись кіно - все це доступно в ТРЦ «Оазис»!

Репертуар кінотеатру пропонує широкий вибір фільмів на будь-який смак. Тут можна подивитись захопливі комедії, цікаві дитячі фільми, гостросюжетні бойовики, романтичні мелодрами та фільми жахів. А зручний розклад фільмів дозволить переглянути кіноновинку в будь-який зручний для вас час.

Якщо ж після вивчення афіші жоден фільм так і не привернув вашу увагу, ви можете розважитися у 7D кінотеатрі. Нові технології допоможуть вам поринути у захопливий світ об’ємного зображення та відчути себе справжнім героєм.

Крім того, наш кінотеатр часто тішить глядачів прем'єрними, презентаційними та іншими розважальними акціями. А якщо ви зібрались на перегляд великою компанією чи дружньою родиною – обов’язково скористайтеся актуальними пропозиціями та знижками.

Приходьте до нас і подивіться щось новеньке зі світу кіно!