/ / / Зоомаркет

Зоомаркет

Зоомаркет


ФотогалереяТурбота про домашню тваринку – це досить клопітке заняття. Тому, беручи на виховання домашнього улюбленця, ви маєте заздалегідь подбати про ваше комфортне співіснування. А ми намагаємося зробити все для того, щоб спілкування з твариною доставляло вам лише радість, привносило у ваше життя багато задоволення і щастя.

Дбаючи про потреби своїх клієнтів та їх улюбленців, ми пропонуємо найрізноманітніші товари для домашніх тварин – навіть екзотичних і дуже вимогливих. В «Зоо Маркет» ви можете обрати та купити корм для собак, котів, птахів та інших тварин. А також вітаміни та добавки, засоби для догляду та гігієни, будиночки, клітки, іграшки, туалети, лежаки, всілякі аксесуари, амуніцію та багато іншого.

Купити товари для собак, котів та інших домашніх улюбленців в ТРЦ «Оазис»!

Здійснюючи покупки в нашому зоомагазині, ви економите час і гроші. Адже наші ціни завжди справедливі! А розміщення товарів у великому торгово-розважальному центрі «Оазис» дає можливість купити все й одразу.

Саме тут ваш маленький улюбленець отримує найкраще харчування, засоби догляду, іграшки та все необхідне. Оскільки ми пропонуємо товари для тварин лише від виробників зі світовим ім'ям, які гарантують високу якість продукції, що є оригінальною і сертифікованою. Ми ретельно стежимо за термінами придатності й реалізації кожного товару, адже дбаємо про здоров'я кожної тварини, а також підтримуємо свою репутацію. Тому ви можете бути впевнені, що куплений в нашому зоомагазині товар порадує вас і вашого домашнього улюбленця.

Відвідайте ТРЦ Оазис та подаруйте турботу своїм маленьким друзям, і вони сповна віддячать вам своєю любов'ю!