/ / / ФЦ «ШМЕЛЬ»

ФЦ «ШМЕЛЬ»

ФЦ «ШМЕЛЬ»

Спеціалізація: Тренажерний зал, фітнес, масажний кабінет, солярій

Телефон: (0382)777-732

Сайт: www.shmel.km.ua


ФотогалереяНавіщо потрібно займатися спортом? Можна назвати багато причин! Заняття спортом тонізують м'язи, покращують здоров'я, дозволяють зміцнити серце, розвивають потенціал організму. Спорт допомагає зняти нервову напругу, люди, які ведуть активний спосіб життя та практично ніколи не скаржаться на погане самопочуття. Спорт розвиває наполегливість, витривалість і завзятість.  Сьогодні займатися спортом – це модно! Все це знадобиться вам і за межами спортивного залу, тому що ви будите сильні у всіх життєвих ситуаціях!

Торгово-розважальний центр «Оазис» запрошує вас на тренування до фітнес-центру «Шмель»! Саме тут ви маєте змогу відвідати просторий тренажерний зал, із сучасним американським обладнанням, зоною вільної ваги та кардіо-лінією. Так само ми пропонуємо різноманітні групові заняття – від активних до спокійних та розслаблюючих. Ми створили для вашого комфорту дійсно здорову атмосферу, де приємно спілкуватися, покращувати своє здоров'я, навчатися та відкривати нові можливості.  Йога, пілатес, аеробіка, танець живота та латина – все це зібрано в фітнес-центрі «Шмель», який знаходиться в торгово-розважальному центрі Оазис.

Тренерський склад центру «Шмель» – це кращі в своїй справі професіонали та висококваліфіковані фахівці, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта і завжди підкажуть, як скласти програму тренувань та харчування. З їх допомогою досягти найкращих результатів за короткий термін буде легко. Команда тренерів фітнес-центру постійно вдосконалює свої знання та навички, використовує новітні технології.

Одією з найбільших переваг фітнес-центру «Шмель» в ТРЦ «Оазис» є гнучка цінова політика, яка дозволить вибрати найкращий спосіб відвідування у зручний для вас час, а вдале розташування клубу дозволяє не витрачати час на тривалі переїзди.

Чекаємо вас на тренуваннях у фітнес-центрі «Шмель»!