/ / / TUSSO

TUSSO

TUSSO

Сайт: https://tusso.com.ua/


ФотогалереяTUSSO – іспанський бренд модних прикрас та аксесуарів для волосся, який стрімко підкорив серця модниць з усього світу. TUSSO це mix з актуальних трендів, найяскравіших дизайнерських рішень і доступних цін.

Сьогодні стильні прикраси та аксесуари TUSSO можна придбати в мережі магазинів по всій Україні. Торгівельна марка вийшла на український ринок в 2013 році й відразу зайняла лідируючі позиції.

Колекції TUSSO оновлюються кожні два тижні – бренд не тільки враховує гостромодні тенденції, а й значною мірою випереджає та визначає їх. Тому TUSSO вдалося привернути увагу як зовсім юних прихильниць модних експериментів, так і жінок – впевнених в собі та своєму стилі.

Прикраси й аксесуари бренду TUSSO можна побачити на провідних fashion-блогерах і на зірках-трендсеттерах, топових ведучих країни. TUSSO є партнером таких популярних шоу як «Холостяк», «Все буде добре», «Від пацанки до панянки», «Топ-модель по-українськи». Прикраси TUSSO можна помітити на акторках в молодіжному серіалі «Школа» та багатьох інших.

Вибір в TUSSO безмежний, професійні та уважні консультанти завжди допоможуть зорієнтуватися в різноманітті моделей і створити індивідуальний образ.

TUSSO – це твої аксесуари на кожен день!

 

Посилання на соцмережі:

https://www.facebook.com/tussobarcelona/

https://www.instagram.com/tussobarcelona/