/ Магазини

Магазини

Магазини в торгово - розважальному центрі «Оазис»

Хмельницький – перспективне й доволі молоде місто, що стрімко розвивається. Окрім самих хмельничан до міста часто приїжджають гості з району та області, а також активні шанувальники фестивалів, кількість яких невпинно зростає. Сьогодні важко уявити Хмельницький й без торгово-розважального центру «Оазис», який за 10 років свого функціонування став однією із візитних карток міста. 

ТРЦ «Оазис» розташований в центрі міста на березі річки Південний Буг, що, з одного боку, має переваги у вигляді широко розвиненої транспортної інфраструктури, а з іншого – відкриває чудові краєвиди перед відвідувачами. 

Нині «Оазис» сміливо можна вважати кращим торгово-розважальним центром Хмельницького, враховуючи масштаби діяльності, безпеку перебування, інноваційні підходи до забезпечення комфорту та, звичайно, кількість різнопланових відділів, котрі в ньому представлені. Торгова галерея, розміщена на трьох рівнях європейського зразка, складає понад 120 магазинів та відділів як монобрендових, так і мережевих рітейлерів. Розважитись, оновити гардероб, закупити продукти харчування чи придбати побутову техніку – в ТРЦ «Оазис» можливо все! 

Якщо ж Ви притримуєтеся думки, що в торгово-розважальних центрах можна знайти лише дороговартісний товар, пропонуємо завітати й особисто спростувати хибне твердження. У цьому вам допоможуть сезонні розпродажі, короткотривалі чи довгострокові акції від магазинів, що дозволяють придбати брендові речі за мінімальними цінами.

Будьте яскравими, модними, будьте в темі разом із ТРЦ «Оазис»!