/ Про нас

Про нас

Торгово - розважальний центр «Оазис»

ТРЦ ОАЗИС

ТРЦ «Оазис», загальною площею 30 000 м², є найбільшим професійним об'єктом європейського рівня в Хмельницькому, який має широке позиціонування. По суті, це єдиний Торгово-розважальний центр, орієнтований на задоволення потреб мешканців міста, представлений торговою галереєю з монобрендових і мережевих бутиків, а також зоною розваг. Велику популярність йому так само приносить розташування в центрі міста на жвавій трасі міського значення.

«Оазис» успішно працює з 2008 року, є сучасним багатоякірним ТРЦ, що поєднує в собі великоформатні магазини повсякденних і модних товарів із зоною відпочинку та розваг. За сім років він став безпрецедентним і незаперечним лідером серед торгових центрів міста Хмельницького, за що був відзначений його жителями і гостями, ставши п'ятиразовим лауреатом премії «Народний бренд» в номінації «Торговий центр». Такому визнанню послужили здатність задовольняти будь-які запити наших відвідувачів, вдале розташування і відсутність аналогів в місті, адже це єдиний торгово-розважальний центр такого масштабу, який зумів об'єднати в своїх стінах відомі бренди і торгові марки, а також запропонувати весь спектр необхідних і найбільш затребуваних послуг своїм відвідувачам.

Якірними орендарями комплексу є продовольчий супермаркет «СІЛЬПО», супермаркет електроніки «ЕЛЬДОРАДО», кінотеатр «МУЛЬТИПЛЕКС», дитячий розважальний центр «Чудо Парк», фаст-фуд «BIG BURGER», фітнес-центр «ШМЕЛЬ» та ін. Також в «Оазисі» представлено безліч популярних на сьогоднішній день мережевих операторів таких як: «BROCARD», «ADIDAS», «REEBOK», «Kira's Studio», «COLUMBIA», «COLIN`S», «ARBER», «MEGASPORT», «ІНТЕРТОП» та багато інших.

Для більшої зручності відвідувачів у торгово-розважальному центрі працюють фармацевтичний відділ «АПТЕКАР», «Оптика Люксор», «ЛЮКСОПТИКА» та хімчистки. А найменші відвідувачі ТРЦ знайдуть тут величезний вибір якісних товарів для дітей у фірмових магазинах «CHICCO», «ТИГРЕС», «ШАГОВІТА», «БЕМБІ» та багатьох інших.