/ / Правила проведення акції «За вдалий шопінг – подарунковий допінг!»

Правила проведення акції «За вдалий шопінг – подарунковий допінг!»

1. Організатор акції

 

1.1.         Замовником рекламної Акції «За вдалий шопінг – подарунковий допінг!» (надалі – Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «ТК «Буг» (надалі – Товариство).

1.2.         Організатором Акції являється Фізична особа-підприємець Поліщук Вікторія Миколаївна (надалі – Виконавець). Виконавцями Акції є магазини, які представлені в Торгово-розважальному центрі «Оазис» (надалі за текстом – ТРЦ «Оазис») та які надали Призи, а саме: «Експерт», «BROCARD», «Ювелірні вироби», «Sano», «Prego», «brabrabra», «Rollada», «Koton», «Шмель», «VOVK», «Yves Rocher», «HILLARY», «Ягуар», «Nimpha», «Мальва», «a.Tan by Andre Tan», «Оптика Люксор», «Аптекар», «LifeCell», «ЧІП», «Columbia», «Urban Planet» або приймають участь в організації заходу, як кінотеатр «MULTIPLEX».

1.3.         Товариство з обмеженою відповідальністю «ТК «Буг» з метою популяризації ТРЦ «Оазис» надає можливість Організатору та Виконавцям провести рекламну Акцію серед відвідувачів ТРЦ на умовах, визначених даними Правилами.

 

2.Право на участь в Акції

 

2.1. Учасником Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, та який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (далі – «Учасник Акції» або «Учасники Акції»).

2.2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1)             працівники та представники Організатора Акції, Товариства та Виконавців (магазини ТРЦ «Оазис») та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції;

2)             чоловік або дружина осіб, перелічених в підпункті 1) до п.2.2. цих Правил, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дідусь, бабуся тощо);

3)             особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років.

 

3. Територія проведення, тривалість і акційна продукція

 

3.1. Акція є рекламною і проводиться з метою популяризації та реклами ТРЦ «Оазис» та привернення уваги потенційних покупців до магазинів представлених у ТРЦ «Оазис».

3.2. Акція проводиться на всій території ТРЦ «Оазис» за адресою Україна, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2а, і триватиме з 25.06.18 р. до 21.07.18 р. з 10:00:01 до 20:59:59 години, 21.07.18 р. з 10:00:01 до 16:29:59 годин (надалі – Період Акції).

3.3. В Акції бере участь продукція усіх орендарів ТРЦ «Оазис», помічених спеціальними наліпками на вітрині (надалі – Акційна продукція).

3.4. Дана рекламна Акція проводиться на безоплатній основі. Організатор Акції та Виконавці (магазини ТРЦ «Оазис») витрачають на проведення Акції виключно власний прибуток (дохід). Дана рекламна Акція не є лотереєю.

 

4. Порядок участі в Акції

 

4.1. Для участі в Акції Учаснику Акції необхідно зробити наступні дії:

1)    Придбати Акційну продукцію на суму від 500 грн одним чеком у відділі поміченому спеціальною наліпкою. На кожних 500 грн чеку реєструється один купон.

2)    Отримати та заповнити купон Учасника Акції на стійці адміністратора ТРЦ, що розташована на першому поверсі, біля супермаркету «Сільпо». Реєстрація проводиться з 25.06.18 р. до 21.07.18 р. з 10:00:01 до 20:59:59 години, 21.07.18 р. з 10:00:01 до 16:29:59 годин.

3)    Обов’язковою умовою реєстрації є пред’явлення адміністратору касового чека, на якому адміністратор ставить спеціальну відмітку для запобігання повторної участі чека в Акції. Також адміністратор може попросити пред’явити придбаний за чеком (-ами) товар, або задати уточнюючі запитання.

4)    Зареєстрований купон Учасника потрапляє в скриню, де зберігається протягом всього періоду Акції та приймає участь у офіційному розіграші 21 липня 2018 року, який розпочнеться о 17:00 год. біля ескалаторів зі сторони вул. Прибузької на 1-му поверсі ТРЦ «Оазис» шляхом випадкового вибору купону Учасника Акції з скрині.

5)    Якщо Учасник переможного купону відсутній на розіграші протягом 1 хвилини з моменту оголошення його ПІБ, його купон вважається недійсним – Учасник Акції втрачає право на отримання призу.

6)    Якщо Учасник переможного купону присутній на розіграші, але не має при документу, що посвідчує особу, переможного чеку або дисконтної картки ТРЦ «Оазис», його купон вважається недійсним – Учасник Акції втрачає право на отримання призу.

 

4.3. Якщо Учасник Акції повертає товар, придбання якого дало йому право на участь в Акції, то його купон за відповідним чеком стає недійсним.

 

5. Умови реєстрації

 

5.1. Для реєстрації Учаснику Акції необхідно повністю заповнити офіційну реєстраційну форму де треба обов'язково зазначити: ПІБ (розбірливо); номер контактного телефону. Номер картки вказує адміністратор.

5.2. Кожен Учасник Акції може бути зареєстрований стільки разів, скільки чеків він надасть.

При реєстрації Учасник Акції зобов'язується надавати тільки достовірні дані. Надання невірних даних може стати причиною відмови у подальшій участі в Акції та/або отриманні Призу відповідно до умов Акції та цих Правил.

5.3. Учасник Акції, який зареєструвався в Акції автоматично дає згоду на фото- та відеозйомку за його участі в разі отримання Призу і передає Організатору Акції всі права на дане фото чи відео, а саме:

5.3.1. безстрокове необмежене право і дозвіл на копіювання, оприлюднення та використання своїх зображень чи фотографій, у тому числі повторне використання, як з некомерційною, так і з комерційною метою, у тому числі у інформаційних, видавничих, маркетингових, рекламних та інших цілях, що не суперечать чинному законодавству, як в Україні, так і за кордоном, як окремий твір чи у складі композиції, без обмежень на зміни чи перетворення, у тому числі щодо зміни кольорової гами, ретушування, спотворення, застосування оптичних ефектів тощо, без зазначення свого власного імені чи псевдоніму;

5.3.2. Учасник Акції відмовляється від будь-яких прав на перевірку чи затвердження закінченого інформаційного продукту, у тому числі публікацій чи рекламних матеріалів, що містять його зображення, а так само на вимогу припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження матеріалів, що містять його зображення.

 

6. Призовий фонд

 

6.1. Учасники Акції, що виконали всі умови Акції, передбачені цими Правилами, мають можливість отримати наступні Призи:

 

№ з/п

Генеральний партнер

Подарунок, найменування

Кількість, шт.

1

ЕКСПЕРТ

Телевізор 32" LG 32LJ510B

1

 

№ з/п

Магазини-партнери

Подарунок, найменування

Кількість, шт.

1

Ювелірні вироби

Срібний ланцюжок

 

3

2

brabrabra

Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн

2

3

Koton

Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн

2

4

Шмель

Безлімітні абонементи у тренажерний зал

2

5

BROCARD

Косметичні набори

 

4

6

Prego

Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн

2

7

VOVK

Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн

2

8

Sano

Подарунковий сертифікат номіналом 200 грн

5

9

Yves Rocher

Косметичні набори

3

 

10

HILLARY

Косметика

 

 

11

Ягуар

Сумка-холодильник BRAX

3

12

Nimpha

Мишка, ручка, стилус, лазерна указка (4 в 1)

 

3

13

Мальва

Ювелірні вироби

 

14

Urban Planet

Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн

5

15

a.Tan by Andre Tan

Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн

2

16

Оптика Люксор

Подарунковий сертифікат номіналом 1000 грн

1

17

Аптекарь

Вітамінні набори для усієї родини

3

 

18

LifeCell

Подарункові сертифікати на аксесуари номіналом 250 грн

4

19

ЧІП

 

Фітнес-браслет

Портативна колонка

1

1

20

Columbia

Подарунковий сертифікат номіналом 500 грн

2

21

Rolada

Кофтинка-трансформер

2

 

*   під кількістю мається на увазі загальна кількість товару/послуги. Один Учасник Акції може отримати лише один Приз.

** під сертифікатом розуміється друкована листівка, яка дає можливість на отримання товару/послуг у зазначеному на листівці закладі на суму грошей, вказану на листівці номіналу або на вказану кількість послуг.

*** за детальною інформацією відносно подарункових сертифікатів звертайтесь безпосередньо до продавців-консультантів відділу, який видав даний сертифікат

 

6.2. Оподаткування вартості Призів Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України. Замовник та Організатор не несуть відповідальності стосовно зобов’язань переможців Акції, що отримали Призи, у відношенні сплати податків.

6.3. Визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Призів проводиться згідно з розділом 7 цих Правил.

6.4. Неухильне дотримання та виконання всіх умов цих Правил та виконання усіх умов, передбачених розділами 4, 5, 7 цих Правил, є необхідною умовою отримання Призів. Невиконання/неповне виконання визначених цими Правилами умов, а також невиконання всіх передбачених цими Правилами дій позбавляє відповідного Учасника Акції права на одержання Призу. При цьому такий Учасник Акції вважається таким, який відмовився від отримання Призу, та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

6.5. Заміна Призу, з переліку передбачених п.6. цих Правил, будь-яким іншим благом чи їх заміна на будь-які інші Призи не допускається. Призи обміну та поверненню не підлягають. Грошовий еквівалент Призу не видається.

 

7. Умови одержання Призу

 

7.1. Для отримання призу Учаснику акції необхідно піднятися на сцену ТРЦ «Оазис» (місце та час розіграшів згідно п.4.1 цих Правил).

7.2. Видача/отримання Призів проводиться в момент набуття Учасником права на отримання Призу: в момент оголошення його ПІБ під час розіграшу. Передачу Призів проводять Організатори акції.

7.3 Учасник Акції зобов’язується:

- при собі мати та пред’явити Організатору Акції в момент розіграшу паспорт та оригінал довідки про присвоєння податковим органом ідентифікаційного коду;

- пред’явити другу половину акційного купону та чек;

- надати інші документи відповідно до вимог Організатора Акції.

Відмова від надання зазначених вище документів, або надання їх пізніше вказаного у цьому пункті терміну, позбавляє Учасника Акції права на отримання Призу.  

Учасник Акції разом з вищевказаними документами повинен надати Партнеру(ам)  підписаний Акт прийняття-передачі та інші документи відповідно до вимог Акції, що є необхідними для належного оформлення передачі Призу.

7.4. Копії документів, що надані Учасником Акції для отримання Призу, не підлягають поверненню. Учасники Акції, беручи участь у Акції, тим самим надають свою безумовну згоду на це.

7.5. Учасник Акції несе повну відповідальність за достовірність даних, зазначених у наданих ним копіях, та поінформований про усі можливі наслідки надання недостовірних даних, включаючи відмову у праві на отримання Призу.

7.6. У випадку, якщо Учасник Акції, що одержав право на отримання Призу, за певних причин, не залежних від Організатора Акції, не одержить Приз, він вважається таким, що втратив право на отримання Призу і не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації. Організатор Акції має право використати Приз на власний розсуд.

7.7. Організатор Акції не несе відповідальності за подальше використання Призів Учасниками Акції після їх одержання.

7.8. Організатор Акції залишає за собою право повторного визначення Учасників Акції, що отримують Призи, у випадку підозри і/або виявлення фальсифікації результатів гри Учасниками Акції, що попередньо визначені як такі, що стали власниками Призів.

7.9. При одержанні подарункових сертифікатів, умови їх обміну необхідно уточнювати безпосередньо у Виконавця (магазини ТРЦ «Оазис»), що їх видав.

7.10. Особиста присутність Учасника під час розіграшу Призу обов’язкова.

 

 

 

 

 

 

 

8. Інші умови

 

8.1. Організатор Акції не несе відповідальності за достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо контактів з ними. Якщо Учасник Акції, який визначений таким, що має право на отримання Призу, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції (в т.ч. якщо номер телефону, адреса проживання або інша інформація про Учасника Акції була змінена або була вказана невірно та/або нерозбірливо та ін.) не має можливості отримати Приз, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних додаткових Призів, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

8.2.  Організатор Акції залишає за собою право вносити зміни в офіційні умови Акції та ці Правила до початку проведення Акції.

8.3.  Учасник Акції фактом реєстрації та участі у Акції дає свою згоду на збір та обробку персональних даних, які надає Учасник Акції в ході її проведення, включаючи внесення таких даних до бази даних Організатора Акції. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації,  він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

8.4.  Беручи участь у Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», будь-якої наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором Акції або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

8.5. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.

8.6. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.7. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

8.8. Беручи участь в Акції тим самим Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Призів та ін.) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Призу, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.9. Організатор гарантує об’єктивність процедури визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Призу, та формування списку Учасників Акції, що набудуть права на отримання Призу, у відповідності з цими Правилами.

8.10.Інформування щодо Правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил на офіційному сайті ТРЦ «Оазис»: http://oazis.km.ua.

8.11. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови рекламної Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та їх умов.

8.12. Організатор Акції не несе відповідальності за: - достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо їх персональних даних; - за технічні проблеми, пов’язані з передачею даних при використанні каналів зв’язку, що використовуються під час проведення Акції; - неотримання Учасниками Акції Призу Акції з вини поштової служби, а також з підстав зазначення Учасником Акції неправильної та/або неповної фактичної адреси проживання. - невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

8.13. Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві України , що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

8.14. Організатор Акції не несе відповідальність за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, в тому числі, стосовно призів Акції, передбачених цими Правилами, у разі, коли Учасник Акції, що здобув право на отримання такого призу, не звернувся за призом, а також у разі відсутності Учасника Акції чи неможливості зв’язатися з таким Учасником та повідомити про можливість отримання призу впродовж періоду проведення Акції або впродовж строку, передбаченого в цих Правилах. Призи надаються Організатором Акції лише у разі виконання Учасником Акції, що здобув право на отримання призу, усіх вимог передбачених цими Правилами.

8.15. Учасники Акції, що здобули право на отримання Призів Акції, не можуть передавати своє право отримати приз третім особам, передавати таке право у спадщину чи за договором дарування третім особам.

 

 

Дані правила розміщені на офіційному сайті ТРЦ «Оазис» oazis.km.ua, також ознайомитись із ними можна за стійкою адміністратора ТРЦ «Оазис», що знаходиться на 1 поверсі ТРЦ «Оазис».