/ / / Paese

Paese

Paese


ФотогалереяPaese (Паезé) – відомий у всьому світі професійний бренд декоративної косметики. Назва бренду походить від італійського слова Paese, що означає «країна». Країна, відкрита для жінок всіх типів краси. Ми не просто будуємо бренд, ми створюємо косметику, якій жінки довіряють щодня.

Paese - це, перш за все, почуття спільності та взаєморозуміння. Ставлячи в основу першокласну якість косметики і стильний дизайн упаковки, ми завжди дотримуємося основного принципу, що поділяють жінки всього світу: створювати красу і цінувати свою унікальність.

Виробник має свою лабораторію і ретельно відбирає інгредієнти, які надають максимальний доглядальний ефект. Косметика виробляється в екологічно чистому місці та сертифікується за найсуворішими європейськими стандартами.

Відстежуючи останні тенденції у світовій індустрії краси, Paese пропонує найактуальніші відтінки і засоби. Бренд співпрацює з провідними візажистами та впроваджує інноваційні компоненти в свої продукти.

Косметика Paese ідеально приховує недоліки і підкреслює переваги, допомагає створити виразний макіяж.

У лінійці представлені засоби, що містять велику кількість натуральних компонентів. А також косметику, яка не містить тальку, парабенів, алергенів, формальдегіду, засоби для чутливої та зрілої шкіри.