/ / / Арсенал

Арсенал

Арсенал


ФотогалереяЗібрались на полювання? Вибрати найкращу зброю – ваш обов’язок! Саме тому, плануючи цю важливу покупку, прямуйте до ТРЦ «Оазис». Адже у нас є сучасний збройовий магазин «Арсенал», що запропонує вам вражаючу колекцію зброї різного призначення.

В асортименті магазину зброї «Арсенал» представлені такі товари, як спортивна та навчальна зброя, макети  бойової зброї, засоби для самозахисту, оптика: приціли, біноклі, зорові труби, телескопи, мікроскопи; також ножі, мачете, мультитули світових виробників, а також сувеніри. І все це – за вигідними цінами! Крім того, ви можете придбати зброю не тільки в роздріб, а й гуртом.

В ТРЦ «Оазис» ви можете купити зброю вітчизняних та іноземних марок. Магазин «Арсенал» постійно поповнює асортимент різноманітної зброї та інших товарів, відстежуючи новинки відомих виробників. Тож ви знайдете не лише якісні, а й актуальні моделі. Важливо й те, що продукція магазину «Арсенал» відповідає всім нормам і вимогам безпеки. А професійні консультанти допоможуть зорієнтуватись в асортименті та купити зброю відповідно до ваших потреб.