/ / / Pocket Store

Pocket Store

Pocket Store

Спеціалізація: Мобильная связь/телефоны

Телефон: 380733128539

Сайт: https://pocketstore.ua/


ФотогалереяEmail: info@pocketstore.ua

Pocket Store – магазин аксесуарів і техніки. Ми спеціалізуємося на якісних аксесуарах до мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки. Досвід продажів з 2005 року у роздрібній мережі магазинів по Україні дає нам змогу по праву вважати себе професіоналами у даній сфері. В нас великий асортимент якісних аксесуарів, які вже пройшли перевірку нашою службою контролю якості. Ми можемо з упевненістю сказати, що купуючи в нас чохол до будь-якого гаджету, Ви не розчаруєтеся в його якості та зручності.

В нас Ви можете купити чохли для iPhone, Samsung, Lenovo, Sony, HTC, LG, Nokia, Fly, Huawei, Asus, Meizu, Xiaomi. На Ваш вибір: чохли-накладки, чохли-книжки, чохли-фліпи, бампери. Вони виготовлені з таких матеріалів, як шкіра, силікон, пластик, метал. Тут Ви можете придбати якісний та стильний чохол на будь-який смак.

«Pocket Store» робить ставку на товари світових брендів, таких як чохли Karl Lagerfeld, BMW, Mercedes, Kenzo, Nillkin, Ozaki, SGP, THULE, Totu, Voia, White Diamonds, Baseus, акцентуючи увагу на новинках у світі аксесуарів, та надаючи клієнтам найширший асортимент за конкурентоздатними цінами. Оздоблення вітрин та викладення товарів відповідає найвищим стандартам.

Наші продавці-консультанти завжди готові допомогти Вам.