/ Магазини

Магазини

Магазини в торгово - розважальному центрі «Оазис»

Хмельницький є прекрасним старовинним містом з розвиненою інфраструктурою і великою кількістю пам'яток. Тут кожен житель міста і турист завжди знайде цікаві місця для приємного проведення часу. Одним з таких місць є торгово-розважальний центр «Оазис» на вул. Степана Бандери, 2а, який відмінно поєднує в собі стародавні традиції міста і найсучасніші технології. ТРЦ «Оазис» в Хмельницькому розташований дуже зручно для жителів і гостей міста. Кожен наш відвідувач завжди має змогу швидко дістатися сюди як власною машиною, так і громадським транспортом.

Сучасний торгово-розважальний центр «Оазис» - це три поверхи чудового поєднання магазинів та бутиків найрізноманітнішого профілю. Якщо ви хочете купити продукти харчування, товари для дому, електроніку та побутову техніку, одяг, взуття, товари для спорту, шкіргалантерею, косметику та аксесуари, сувеніри та подарунки - завітайте до ТРЦ «Оазис». А постійні знижки та спеціальні пропозиції дозволять робити покупки та заощаджувати одночасно!

Торгово-розважальний центр «Оазис» в Хмельницькому поєднує в собі найвигідніший шопінг, розваги та відпочинок на будь-який смак. Ви завжди можете завітати до нас щоб відпочити з друзями або родиною та придбати все необхідне. Серед великої кількості спеціалізованих торговельних майданчиків кожен знайде те, що задовольнить його смак та потреби.

«Оазис» протягом багатьох років є найбільшим торгово-розважальним центром Хмельницького. Найзручніше розташування в самому центрі міста, уважне ставлення до кожного клієнта, широкий вибір різноманітних товарів і послуг, комфортні умови для шопінгу завжди роблять наших відвідувачів - постійними клієнтами.