/ / Правила проведення рекламної акції «99 999»

Правила проведення рекламної акції «99 999»

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дані Правила складено на виконання Договору №21 від 04 грудня 2017р.  про спільне проведення рекламної акції «99 999» (надалі за текстом – Акція) між ТОВ «ТК «БУГ», надалі за текстом «Організатор 1», ТОВ «Керуюча компанія «ТРЦ ОАЗИС», надалі за текстом «Організатор 2» та ФОП Поліщук Вікторією Миколаївною, надалі за текстом «Організатор 3», надалі спільно «Організатори».

1.2. Акція є рекламною і проводиться з метою популяризації та реклами ТРЦ «ОАЗИС» та привернення уваги потенційних покупців до магазинів представлених у ТРЦ «ОАЗИС».

1.3. Організаторами рекламної акції «99 999» є ТОВ «ТК «БУГ, адреса: 29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери,2-А, ТРЦ «ОАЗИС» – «Організатор 1», ТОВ «Керуюча компанія «ТРЦ ОАЗИС», адреса: 29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2-А, ТРЦ «ОАЗИС»  – «Організатор 2» та ФОП Поліщук В. М., адреса: 29000, Україна, м. Хмельницький, провулок Незалежності, будинок 9, квартира. 67 -  «Організатор 3».

1.4. Територія проведення рекламної акції – 29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери,2-А, ТРЦ «ОАЗИС».

1.5. Період проведення рекламної акції: з 24 грудня  2017 р. по 30 березня 2018 р. (включно) до 17:00 години.

Дата проведення рекламного розіграшу – 24 лютого 2018 року.

Час початку проведення рекламного розіграшу – 19:00 година.

Місце проведення: біля ескалаторів зі сторони вул. Прибузької на 1-му поверсі ТРЦ «ОАЗИС» 29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери,2-А.

1.6. Рекламна Акція проводиться в порядку та на умовах, визначених даними Правилами.

1.7. Дана рекламна Акція проводиться на безоплатній основі. Організатори Акції витрачають на проведення Акції виключно власний прибуток (дохід). Дана рекламна Акція не є лотереєю.

1.8. Дані Правила про умови проведення Акції розміщені на офіційному сайті ТРЦ «ОАЗИС» oazis.km.ua, також ознайомитись із ними можна за стійкою адміністратора ТРЦ «ОАЗИС», що знаходиться на 1 поверсі.

1.9. «Організатор 1» Акції з метою власної популяризації надає можливість «Організатору 2» та «Організатору 3»  провести рекламну Акцію серед відвідувачів ТРЦ «ОАЗИС» на умовах, визначених даними Правилами.

 

 

2. УМОВИ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

2.1. В рамках рекламної Акції відбудеться розіграш призів, а саме 32 сертифікати на загальну суму 99 999,00 грн. (дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень 00 коп.):

один сертифікат на суму 9999,00грн.

два сертифікати на суму 7000,00грн. кожен

три сертифікати на суму 5000,00грн. кожен

дев’ять сертифікатів на суму 3000,00грн. кожен

сімнадцять сертифікатів на суму 2000,00грн. кожен

2.2. Під призом мається на увазі можливість придбати товар в ТРЦ «ОАЗИС»  на суму зазначену в сертифікаті за акційною ціною 1 (одна) грн.

Якщо вартість товару, що купується за акційною ціною менше суми, зазначеної в сертифікаті, різниця грошима не повертається.

Якщо вартість товару, що купується за акційною ціною більша суми, зазначеної в сертифікаті, то Учасник доплачує різницю особисто.

2.3. Дія сертифікату поширюється виключно на покупки в ТРЦ «ОАЗИС». Сума, зазначена в сертифікаті, не може бути видана в грошовому еквіваленті.

2.4. На придбання товарів за сертифікатом не поширюються знижки за дисконтними картками, поточні акції і знижки магазинів (акційний товар).

2.5. Сертифікат діє  в торгових точках ТРЦ «ОАЗИС» (за виключенням магазинів Сільпо та Ельдорадо)   з 26 лютого 2018 року  по 30 березня 2018 року (включно).

2.6. Товари, придбані за акційною ціною, обміну та поверненню не підлягають. Гроші за придбаний товар не видаються. Гарантійні та сервісні зобов'язання за придбаним товаром несе магазин, в якому придбано товар.

2.7. Сертифікати розігруються виключно серед учасників, які присутні особисто в момент проведення розіграшу в  ТРЦ «ОАЗИС» 24 лютого 2018 року 19:00 годині, мають при собі зареєстрований купон, паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) та ідентифікаційний код.

Відмова від надання зазначених вище документів, або надання їх пізніше вказаного у цьому пункті терміну, позбавляє Учасника Акції права на отримання сертифікату.  

2.8. Передача сертифіката третім особам для отримання товару(ів) по ньому не допускається.

2.9. В рамках проведення рекламної акції один учасник має право отримати не більше 1-го призу  (1 сертифікату).

2.10. Сертифікат, не використаний до 30 березня 2018 року (включно), стає недійсним.

2.11. Відмова Учасника від призу (сертифікату) меншого номіналу на користь можливості виграти сертифікат більшого номіналу допускається.

 

3. ПОРЯДОК УЧАСТІ В РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ

3.1. Учасником рекламної Акції може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, та який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (далі – «Учасник Акції» або «Учасники Акції»).

3.2.         Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1)             працівники та представники Організаторів, магазинів ТРЦ «ОАЗИС» та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції;

2)             чоловік або дружина осіб, перелічених в підпункті 1) до п.3.2. цих Правил, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дідусь, бабуся тощо);

особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років.

3.3. Особи, які не відповідають вимогам, які пред'являються до Учасників рекламної Акції, не мають права на участь в Акції і отримання призу.

3.4. Щоб стати Учасником  Акції необхідно:

3.4.1.  здійснити покупку в торгових точках ТРЦ «ОАЗИС» (крім магазинів Сільпо та Ельдорадо) в період з 24 грудня 2017 року по 24 лютого  2018 року  не пізніше 18:30 год., на суму від 1 000 грн.;

3.4.2. пред'явити чек (и) на рецепції ТРЦ «ОАЗИС» на якому адміністратор ставить на звороті спеціальну відмітку для запобігання повторної участі чека(ів) в Акції та робить його ксерокопію;

3.4.3. адміністратор реєструє покупку(и) на основі наданого чек(ів) та дисконтної картки, з видачею анкети учасника і купону. В разі якщо учасник немає вже зареєстрованої дисконтної карти ТРЦ «ОАЗИС» вона йому видається. Номер купону вноситься в спеціальний журнал, завірений печаткою та підписом Організаторів. Анкета вноситься в базу даних, яка зберігається в  Організатора 2 до  31 березня 2018 року включно. Покупець своїм підписом дає угоду на використання своїх персональних даних.

Адміністратор  на кожну 1 000 грн. фактично оплаченого товару (ів) видає учаснику 1 (один) купон,  який вписує в журнал. Факт оплати товару покупець підтверджує квитанцією (ями) про оплату товару або оплаченим товарним чеком (чеками). Кожен купон, при учасникові, опускається в скриню і не вилучається до моменту рекламного розіграшу.

Видача купона без отримання заповненої анкети не допускається.

3.4.4. При видачі купона адміністратор зобов'язаний перевірити, чи відповідає покупка умовам рекламної акції (для перевірки достовірності даних може звернутись до адміністрації (власника)  магазину, що видав чек для підтвердження факту покупки), і видати купон (и) тільки за умови, що покупка відповідає цим Правилам проведення рекламної Акції. Якщо адміністрація (власник) магазину не підтверджує факт покупки, то такий чек та купон не беруть участі у Рекламній акції.

3.4.5. Якщо учасник рекламної Акції повертає придбаний товар, придбання якого дало йому право на участь в рекламній Акції, його купон по відповідному чеку стає недійсним.

3.4.6. Для реєстрації Учаснику Акції необхідно повністю заповнити офіційну реєстраційну форму де треба обов'язково зазначити: ПІБ (розбірливо); номер контактного телефону. Порядковий номер вказує адміністратор.

3.4.7. Кожен Учасник Акції може бути зареєстрований стільки разів, скільки чеків він надасть.

При реєстрації Учасник Акції зобов'язується надавати тільки достовірні дані. Надання невірних даних може стати причиною відмови у подальшій участі в Акції та/або отриманні Призу відповідно до умов Акції та цих Правил.

 

 4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ УЧАСНИКІВ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ.

4.1. Учасники рекламної Акції зобов'язані виконувати всі дії, пов'язані з участю в ній, отриманням сертифікату та придбанням товару на умовах, встановлених цими Правилами. Відповідальні особи з боку Організаторів за проведення рекламної Акції роз'яснюють і доводити до відома учасників рекламної Акції Правила її проведення.

4.2. Після закінчення рекламної Акції та проведення розіграшу сертифікатів Організатори зобов'язані публічно повідомити про припинення рекламної Акції.

4.3. «Організатори» рекламної Акції зобов'язані виконати всі умови її проведення, в тому числі видати кожному переможцю в день розіграшу сертифікат.

4.4. Учасник рекламної Акції має право вимагати від «Організаторів» отримання інформації про умови проведення рекламної Акції відповідно до цих Правил.

4.5. Факт участі учасника(ів) в рекламній Акції означає, що всі його учасники погоджуються з цими Правилами та умовами проведення рекламної Акції.

4.6. Учасники рекламної Акції, які отримали сертифікати, дають згоду на проведення інтерв'ю про участь в рекламній Акції в засобах масової інформації для розміщення по радіо і телебаченню, мережі Інтернет, участь в фото та відео зйомці(ах) для виготовлення графічних матеріалів, без сплати будь-якої винагороди. Всі виключні права на такі інтерв'ю, фото, відео зйомку і/ або графічні матеріали належать «Організатору 1» та «Організатору 2».

Учасник Акції відмовляється від будь-яких прав на перевірку чи затвердження закінченого інформаційного продукту, у тому числі публікацій чи рекламних матеріалів, що містять його зображення, а так само на вимогу припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження матеріалів, що містять його зображення.

4.7. «Організатори» залишають за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з учасниками рекламної Акції, крім випадків, передбачених цими Правилами.

4.8. Оподаткування вартості сертифікатів Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України. В подальшому Організатори Акції не несуть відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, що отримали сертифікати, у відношенні сплати податків.

 

5. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ СЕРТИФІКАТІВ

5.1. Розіграш сертифікатів в рамках проведення рекламної Акції проводиться «Організатором 2» та Організатором 3 спільно  24 лютого 2018  року за адресою:

ТРЦ «ОАЗИС» 29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Степана Бандери,2-А.

5.2. Для проведення розіграшу призначається комісія в складі: представник «Організатора 1», представник «Організатора 2» і «Організатор 3».

Члени комісії і ведучий Акції не мають право брати участь у рекламній Акції.

5.3. Прядок проведення рекламного розіграшу сертифікатів:

5.3.1. в 19-00 ведучий оголошує початок рекламного розіграшу;

5.3.2. проводиться розіграш всіх сертифікатів на загальну суму 99 999 грн. Сертифікати розігруються від меншого номіналу до більшого.

5.3.3. Ведучий або обрана ним особа, після оголошення кожного сертифіката, перемішує в прозорій пластиковій скрині купони, які беруть участь в рекламному розіграші, і виймає один купон, який стає виграшним.

Виїмку із барабана першого та останнього сертифікатів здійснюють представники Організатора 2.

5.3.4. Після виїмки виграшного купона ведучий оголошує вголос номер купона і П.І.Б., записані в купоні, володар якої отримає сертифікат.

5.3.5. У разі, якщо власник купону присутній, Ведучий запрошує його для звірки даних, зазначених в купоні. Відсутній під час розіграшу Учасник втрачає право на отримання сертифікату.

5.3.6. Власник купону, який вказаний на виграшному купоні, пред'являє комісії паспорт (або інший документ, що посвідчує особу), ідентифікаційний код для перевірки даних.

5.3.7. Комісія перевіряє:

- чи відповідають дані учасника;

- записує в протокол паспортні дані учасника розіграшу.

Результати фіксує в протоколі.

5.3.8. У разі, якщо дані відповідають, ведучий видає учаснику сертифікат під розпис по акту передачі сертифіката.

У разі, якщо будь-які дані не відповідають, виграшний купон анулюється, і розіграш сертифікату проводиться повторно.

5.4. Представники «Організатора 2» та «Організатор 3» проводять фото і відео зйомку рекламного розіграшу.

 

6. ПОРЯДОК ПРИДБАННЯ ТОВАРУ ЗА СЕРТИФІКАТАМИ

Дії учасника рекламної Акції, який виявив бажання використовувати сертифікат і дії Організаторів.

6.1. Дії Учасника, який отримав сертифікат:

6.1.1. Учасник вибирає бажаний товар на суму рівну або меншу/більшу, що зазначена в сертифікаті в магазинах представлених у ТРЦ «ОАЗИС» (окрім магазинів Сільпо та Ельдорадо), отримує рахунок-фактуру  і повідомляє про свій вибір «Організатора 3», передаючи йому рахунок-фактуру на обраний товар. Вартість однієї товарної позиції в рахунку-фактурі має бути не меншою 1000,00 (однієї тисячі) гривень. Після передання рахунку-фактури «Організатору 3» Учасник не має права змінити обраний ним товар на інший.  Організатор 3 за допомогою адміністраторів ТРЦ «ОАЗИС» оформляє замовлення.

6.1.2. Якщо вартість товару менше або дорівнює вартості, зазначеної в сертифікаті, Учасник отримує від Організатора 3 рахунок-фактуру на оплату вартості товару за акційною ціною 1 (одна) гривня.

Якщо вартість обраного товару більша суми сертифікату, то Учасник зобов’язується отримати два рахунки-фактури на такий товар: перший на суму сертифікату, другий на суму доплати. Рахунок-фактура на суму сертифікату передається Учасником «Організатору 3».

Якщо вартість товару, що купується за акційною ціною менше суми, зазначеної в сертифікаті, різниця грошима не видається.

6.1.3. За правилами проведення Акції, переможець, який виграв сертифікат номіналом 2000,00грн. (дві тисячі гривень) та 3000,00грн. (три тисячі гривень) не має права реалізувати їх в магазинах «Comfy»  та Експерт (розміщених  в ТРЦ «ОАЗИС»). У вказаних магазинах сертифікати більшим номіналом можна реалізувати не більше ніж 25% від суми сертифікату.  

6.1.4. Отримує від «Організатора 3» товар і підписує акт прийому-передачі товару.

6.2. Право власності на товар переходить до Учасника за фактом підписання акта прийому-передачі товару.

6.3. Звернення про отримання товарів по виграшним сертифікатами можливо тільки в будні дні (понеділок - п'ятниця з 10:00 до 17:00). Сертифікати отоварюються Учасниками Акції почергово за списками переможців Акції. Порядковість кожного переможця в списку визначають Організатори та повідомляють його про час отримання товару за телефоном заздалегідь.

 

7. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Факт участі в рекламній Акції означає, що всі її учасники ознайомлені і повністю згодні з цими Правилами.

7.2. Учасники рекламної Акції інформуються про умови проведення рекламної акції з допомогою розміщення відповідної інформації:

- на сайті ТРЦ «ОАЗИС»: oazis.km.ua;

- посилання на сторінках ТРЦ «ОАЗИС» в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм;

- а також посилання в інших засобах масової інформації за вибором «Організаторів» рекламної Акції.

7.3. «Організатори» залишають за собою право в будь-який момент вносити зміни і доповнення до Правил проведення рекламної акції "99 999». Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організаторами Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови рекламної Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та їх умов.

Учасник Акції фактом реєстрації та участі у Акції дає свою згоду на збір та обробку персональних даних, які надає Учасник Акції в ході її проведення, включаючи внесення таких даних до бази даних Організаторів Акції. Організатори Акції гарантують, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації,  він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

7.4.  Беручи участь у Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», будь-якої наданої інформації Організаторам Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організаторами Акції або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

7.5. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.

7.6. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організаторами Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організаторів Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.7. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

7.8. Беручи участь в Акції тим самим Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Призів та ін.) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Призу, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції будь-якої компенсації.

7.9. Організатори Акції не несуть відповідальності за: - достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо їх персональних даних; - за технічні проблеми, пов’язані з передачею даних при використанні каналів зв’язку, що використовуються під час проведення Акції; - неотримання Учасниками Акції Призу Акції з вини поштової служби, а також з підстав зазначення Учасником Акції неправильної та/або неповної фактичної адреси проживання. - невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

7.10. Організатори Акції не несуть відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві України , що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організаторів обставини.

7.11. Організатори Акції не несуть відповідальність за невиконання зобов'язань, зазначених в цих Правилах, в тому числі, стосовно призів Акції, передбачених цими Правилами, у разі, коли Учасник Акції, що здобув право на отримання такого призу, не звернувся за призом, а також у разі відсутності Учасника Акції чи неможливості зв’язатися з таким Учасником та повідомити про можливість отримання призу впродовж періоду проведення Акції або впродовж строку, передбаченого в цих Правилах. Призи надаються Організаторами Акції лише у разі виконання Учасником Акції, що здобув право на отримання призу, усіх вимог передбачених цими Правилами.